Pulmakleidi otsimise ja ostmise nipid

Pulmakleitide valmistamine on aeganõudev töö, seega oleks hea kui alustate oma otsinguid vähemalt 6 kuud varem. Mida rohkem aega Sa endale annad, seda parem! Lisaks ajale on olemas erinevaid nippe, mis teevad õige kleidi leidmise Teie jaoks lihtsamaks:

 

1. Mida vähem publikut seda parem. Kutsuge endaga kaasa inimesed, kelle moenõu ja abi siiralt hindate. Liigne publik võib tekitada kleidi valikul segadust ning otsustamise keeruliseks muuta.

 

2. Proovi esmalt lõikeid mis Sulle meeldivad, hiljem saad keskenduda erinevatele detailidele. Meie salong võimaldab muuta nii kleidi pikkust kui pisidetaile.

 

3. Kleidi juures on mugavus väga oluline. Erinevaid mudeleid proovides, saad hästi katsetada kuidas kleidiga istuda, tantsida ning liikuda. Meie abivalmid konsultandid on hea meelega abiks Teid selles abistama.

 

4. Proovi kleite olenemata suurusest. Proovides erinevaid stiile, võib juhtuda et meeldivat kleiti ei pruugi olla täpselt Teie suuruses. Sellest hoolimata võib proovida parema ülevaate saamiseks erinevaid mudeleid. Meie salongis on võimalik tellida kleite erinevates suurustes.

 

5. Arvestage asjaoluga, et pilt pulmakleidist ajakirjas või internetis võib osutuda hoopis erinevaks sellest, mida proovite salongis. Proovige julgelt ka teisi lõikeid, et näha milline Teile kõige paremini sobib.

 

6. Võta proovimisele kaasa kingad, mille kontsa kõrgus sarnaneb sellele, mida kavatsete oma pulmas kanda. Õige kleidi pikkus annab parema ülevaate, milline Te oma pulmapäeval välja nägema hakkate.

 

7. Võta kaasa sarnane pesu, mida plaanid kanda enda pulmapäeval.Eelistatud on ilma õlapaelteta, heledates toonides pesu, millel puudub tekstuurne muster.

 

8. Kinnita salongi tulles juuksed üles, see teeb kleidi proovimise lihtsamaks. Soovituslik on kleitide proovimisel arvestada sellega, et jumestus ei määriks kleite.

 

9. Uuri eelnevalt, mida erinevad salongid pakuvad, vajadusel saad lisateave saamiseks kohapeale helistada. Kui soovid oma pulmapäeval eelnevalt kasutamata kleiti kanda, eelista salonge, mis müüvad uusi kleite.

 

10. Proovi erinevaid värve pulmakleite ning vali värv, mis toob kõige paremini esile nii Sind kui Sinu nahatooni.

 

11. Ära proovi liiga palju kleite, see teeb ostustamise keeruliseks. Mida suurem valik, seda raskem on selgust leida.

 

12. Naudi! Me tõesti soovime, et Sa naudiks kleidi otsimise protsessi. Rahune ja naudi - kõigi jaoks on olemas see Õige. Kõige tähtsam on see, et et usaldad iseennast ja ka lähedaste inimeste arvamust. Olge kindlad, et just selles kleidis suudate end visuaalselt pulmapäeval ette kujutada ning oma kõige tähtsamat päeva nautida.