Kleidi otsimise eeltöö

Pulmakleit on üks meeldejäävaim ning tähendusrikkaim detail Teie pulmas. Et leida enda jaoks just see Õige, soovitame Teil läbi mõelda mõned järgnevatest punktidest:

 

- Määra paika oma pulmakuupäev. Pulmakuupäevast oleneb palju, missugune võiks olla kleidi stiil või värvus. Näiteks sobivad suvistele pulmadele hästi õhulisemad kangad ning lühemad kleidid. Talvel aga mõjub hästi lumivalge toon ning tugevamad kangad.

 

- Arutage kihlatuga millist värvi kleiti eelistate, missugune tuleb ülikond ning millist stiili riietuses eelistate. Omavaheline kokkulepe teeb valiku oluliselt lihtsamaks.

 

- Valige välja pulma toimumise koht. Peokoha valikust sõltub suuresti kleidi stiil. Näiteks võib mõisapulma valida suursugusema kleidi, rannapulma aga õhulisemad ning lihtsamad kleidid.

 

- Määra kindlaks oma kleidi eelarve.

 

- Vali, millist kangast eelistad. Selleks võid uurida kleite internetist või sirvida pulmaajakirju. Varasemalt kleitidega tuvumine kergendab oluliselt Sinu valiku tegemist. Soovi korral võid meelepäraste mudelite pildid välja printida ning need hiljem salongi külastades kaasa võtta.

 

Kui oled otsustanud kus ja millal Sa oma kleiti kandma hakkad, millist mudelit ja värvi eelistad ning palju Sa oled nõud kleidile kulutama, olete valmis kõige põnevama osa jaoks, milleks on kleidi proovimine!