Usaldusväärne Bränd

Anna-bella bränd on Eestis tegutsenud alates 2001 aastast.

Unikaalse disaini ja kvaliteetsete õmblustööde kaudu saame tuua Teieni isikupäraseid pulma-, peo- ja lastekleite. Lisaks kleitide valikule leiate meie hubasest salongist ka täiendavaid aksessuaare: õrnusest tulvil loorid, armsad jakikesed ja sära andvad ehted. Kombineeri just endale meelepärane komplekt!

Kõik meie kleidid kohendatakse vajadusel Sinu mõõtudega või valmivad eritellimusel.

Oleme kogenud koos nii palju õnnelikke emotsioone ning just see ajendab meid Sinu jaoks parimaid lahendusi leidma. Pikaajaliste kogemustega oleme õppinud kuidas ühendada endas meeldiv teenindus, hoolikalt välja töötatud kvaliteetsed mudelid ning mitmekülgne valik.

Individuaalne lähenemine, lai kangaste valik ja kvaliteetsed õmblused koos peene käsitööga-need on meie eelised Sinu unistuste kleidi loomisel. Tänu oma kogemustele on meil võimalik jagada Teile head nõu ning oleme alati valmis arvesse võtma Teie erisoove ning ettepanekuid.

Soovist luua iga pruudi hetked meeldejäävateks, pakume Eestis esimestena ka pulmadeks ettevalmistamise teenust.

Pulmakleit peegeldab pruudi sisemist ja välimist ilu. Ta räägib Sinust, Sinu tunnetest, Sinu pulmadest, Sinu tuleviku elust. Seega on pulmakleidi valik üks tähtsaimatest otsustest enne pulmi. Kas kavatsed pidada lihtsaid pulmi armsas maakohas või plaanid suuremaid mõisapulmi, ikka on kleit üks suurima tähelepanuga nüanse pulmas. Pulmad räägivad inimestele Sinust, Sinu unistustest, Sinu maailmast ja Teist kahest, kes seda maailma peagi jagama hakkavad!

 
 
Wedding dress name